Krusell Przezroczyste Etui dla Sony Xperia E5

Krusell Przezroczyste Etui dla Sony Xperia E5

9,90

Champions League ETUI Xperia E5

Nowy
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Wyślij

KRUSELL PRZEZORYCZSTE ETUI CHAMPIONS LEAGUE DLA SONY XPERIA E5

Niezwykle smukłe i lekkie etui o półprzezroczystym wykończeniu, zaprojektowane dla najlepszej ochrony eleganckiej obudowy telefonu.

KRUSELL PRZEZORYCZSTE ETUI CHAMPIONS LEAGUE DLA SONY XPERIA E5

Etui jest wykonane w całości z bardzo elastycznego silikonu, o zaledwie 0,3 mm grubości, tworząc tym samym niemal niewidoczną ochronę urządzenia.

Konstrukcja osłania boki oraz tył telefonu przed porysowaniem, a jej półprzezroczystość ukazuje w całej okazałości smartfon, w żaden sposób nie psując jego estetyki.

Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego smartfona bez konieczności wyjmowania go z etui.

 

Cechy produktu: · Kompatybilność: Sony Xperia E5 · Półprzezroczysta i lekka konstrukcja · Logo Puro nadrukowane na boku · Bardzo elastyczna i smukła (0.3 mm) budowa · Ochrona przed porysowaniem · Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu · Folia na ekran w zestawie · Materiał: silikon · Logo Champions League na odwrocie.

 

 


© 2019 M-point | All rights reserved | Created by 4 more Creative.