ETUI + FOLIA NA EKRAN SONY XPERIA XA ULTRA

ETUI + FOLIA NA EKRAN SONY XPERIA XA ULTRA

39,00

ETUI + FOLIA NA EKRAN SONY XPERIA XA ULTRA

Nowy
Ostatnie egzemplarze!

PURO ZESTAW ETUI + FOLIA SONY XPERIA XA ULTRA

Niezwykle smukłe i lekkie etui o półprzezroczystym wykończeniu, zaprojektowane dla najlepszej ochrony eleganckiej obudowy telefonu.

Etui dzięki wzajemnej współpracy Puro oraz Sony, należy do serii Made for Xperia, co jest gwarantem idealnego dopasowania do smartfona oraz ochrony jaką może zapewnić Puro 0.3. ETUI + FOLIA NA EKRAN SONY XPERIA XA ULTRA

Etui jest wykonane w całości z bardzo elastycznego silikonu, o zaledwie 0,3 mm grubości, tworząc tym samym niemal niewidoczną ochronę urządzenia.

Konstrukcja osłania boki oraz tył telefonu przed porysowaniem, a jej półprzezroczystość ukazuje w całej okazałości smartfon, w żaden sposób nie psując jego estetyki.

Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego smartfona bez konieczności wyjmowania go z etui.

 

Cechy produktu: · Kompatybilność: Sony Xperia XA Ultra · Półprzezroczysta i lekka konstrukcja · Logo Puro nadrukowane na boku · Bardzo elastyczna i smukła (0.3 mm) budowa · Ochrona przed porysowaniem · Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu · Folia na ekran w zestawie · Materiał: silikon · Made for Xperia

 

 


© 2019 M-point | All rights reserved | Created by 4 more Creative.