Wood Skin Sony Xperia T3 Róża Wiatrów

Wood Skin Sony Xperia T3 Róża Wiatrów

59,00

Wood Skin Sony Xperia T3 Róża Wiatrów

Nowy
Ostatnie egzemplarze!

 

Wood skin dla Sony Xperia T3

 

Wzór Róża Wiatrów

 

Naturalna ochrona!

Drewniane obudowy świetnie chronią urządzenia mobilne.                                                                                                          

Wysokiej klasy materiały wykorzystane do produkcji, piękne drewno i precyzja wykonania sprawią, że staną się one integralną częścią Twojego telefonu.

 

 

Klasyczne piękno drewna!

Natura jest najlepszym designerem na Świecie! Usłojenie, kolorystyka, oraz struktura drewna stwarzają niepowtarzalną rewię doznań estetycznych, a jego ciepły charakter i dokładne, ręczne wykończenie gwarantują, że jest ono bardzo przyjemne w dotyku. Prawdziwe drewno reaguje na światło, przez co jego look staje się dla Użytkownika wielowymiarowy.

Gwarantowana unikalność drewna sprawia, że produkt jest inny i wyjątkowy. Pokochaliśmy drewno i postanowiliśmy wykorzystać je w niecodzienny sposób. Sprawdź ile radości dostarcza natura, która od dziś może Ci towarzyszyć każdego dnia.

 

 

F428E2JU1TRKHK8.jpg

Pasja tkwi w szczegółach.

Natura nie uznaje kompromisów.. My też nie! Wszystkie produkty, które wykonujemy idealnie pasują do dedykowanych urządzeń! Technologia laserowa, którą posiadamy, pozwala na produkcję z dokładnością do 0,01 mm. Nasze obudowy wykonane są z najwyższej jakości poliwęglanu, który w połączeniu z doskonale zabezpieczonym drewnem będzie Wam służył przez bardzo długi czas. Każda drewniana obudowa jest wykonany z wyjątkową precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Ręczne wykończenie oraz wieloetapowa obróbka drewna powoduje, że jest ono odporne na zarysowania oraz na promieniowanie UV, dzięki czemu drewno nigdy nie zżółknie i nie straci naturalnego blasku.

Wood skin’y na urządzenia mobilne oraz komputery zostały opatrzone specjalnym, bezpiecznym klejem, który nie pozostawia śladów nawet po kilku latach. Wysyłamy je do Was zabezpieczone papierem sylikonowym, dzięki czemu możecie je zamontować samodzielnie i w bardzo łatwy sposób.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               


© 2019 M-point | All rights reserved | Created by 4 more Creative.