-- free delivery --

For all orders over $300

Scroll mouse to zoom in or zoom out

APPLE iPad 10.2 32GB Wi-Fi Srebrny

1 649,00 zł
Dostępność:
Obecnie brak na stanie
Podatek:
Brutto

Pamięć wbudowana: 32 GB
System operacyjny: iPadOS
Wielkość ekranu: 10,2"
Pamięć RAM: 2 GB
Aparat główny: 8 Mpix
Aparat przedni: 1.2 Mpix
Komunikacja urządzenia: Bluetooth, Wi-Fi
Kolor: Srebrny

Ilość:


Drukuj

Fabrycznie nowy

APPLE iPad 10.2 32 GB Wi-Fi LTE Srebrny 2019 MW752FD/A

Apple iPad 10,2 to urządzenie o mocy i funkcjonalności komputera. Przebija go jednak swoją wszechstronnością i świetnym, intuicyjnym interfejsem. Model działa z pełnowymiarową klawiaturą Smart Keybord. Wypróbuj aparat 8 Mpix i czytnik linii papilarnych Touch ID. Zobacz, co jeszcze może Ci zagwarantować niesamowity iPad 10,2.

Pracuj szybko i sprawnie

Korzystaj z wielozadaniowości, którą może pochwalić się ten model. Edytuj dokumenty, szukaj informacji w sieci i rozmawiaj przez FaceTime równocześnie. W sporządzeniu szybkich notatek pomoże Ci Apple Pencil. Dzięki temu narzędziu możesz twórczo zaszaleć - rysować, projektować logotypy albo malować akwarele. Za jego pomocą podpiszesz również dokumenty. Edytowanie zdjęć z Apple iPad 10,2 to prawdziwa przyjemność.  Dodawaj efekty i stosuj filtry, a końcowe obrazy udostępniaj jednym kliknięciem w mediach społecznościowych. Bateria wystarczy Ci nawet na 10 godzin pracy.

Daj się wciągnąć grom z apple ipad 10,2

Jeżeli cenisz sobie rozrywkę, Apple iPad 10,2 to idealne urządzenie dla Ciebie. Czip A10 Fusion ma niezbędną moc, dzięki której gry są płynne i zachwycają bogactwem detali. Sparuj iPada z kontrolerem PlayStation DualShock 4, z bezprzewodowym kontrolerem Bluetooth do Xboxa albo z innym kontrolerem z certyfikatem MFI. W bardzo prosty sposób możesz zmienić go w fantastyczną przenośną konsolę. Wyświetlacz Retina 10,2 i stereofoniczny system audio to gwarancja oszałamiającego obrazu i brzmienia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Twórcy Apple iPad 10,2 pomyśleli o bezpieczeństwie i prywatności użytkowników. Czytnik linii papilarnych Touch ID pozwala na odblokowywanie urządzenia. Za jego pomocą bez ryzyka możemy również płacić za zakupy w Apple Pay. Model ma ułatwienia dostępu dla osób z wadami wzroku i słuchu i dla ludzi z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Warto wspomnieć również o tym, że obudowa została stworzona z aluminium, które w 100% pochodzi z recyklingu.

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

APPLE iPad 10.2 32GB Wi-Fi Srebrny

Pamięć wbudowana: 32 GB
System operacyjny: iPadOS
Wielkość ekranu: 10,2"
Pamięć RAM: 2 GB
Aparat główny: 8 Mpix
Aparat przedni: 1.2 Mpix
Komunikacja urządzenia: Bluetooth, Wi-Fi
Kolor: Srebrny

Napisz swoją opinię