Gra PS4 Tearaway

Gra PS4 Tearaway

177,00

S

Nowy
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Wyślij

Tearaway™ Unfolded

Twórcy gry LittleBigPlanet przedstawiają Tearaway™ Unfolded — wciągającą podróż przez magiczny świat z papieru, przygotowaną specjalnie na PS4.

Gra PS4 Tearaway

Specjalna dostawa

Tearaway™ Unfolded zaprasza do wspólnej podróży z dzielnym kurierem atoi, który musi dostarczyć ważną przesyłkę.

Sięgnij w głąb swojego telewizora za pomocą kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, by wywołać wiatr, który odsłoni ukryte obszary, pokrzyżować plany przeciwnikom i latać papierowym samolotem. Korzystaj z nowych mocy, by chwytać obiekty rzucane w telewizor i odrzucać je z powrotem w trudno dostępne miejsca lub w przeciwników. Poprowadź atoi przez straszne miejsca, świecąc paskiem świetlnym na ekran.

Gra PS4 Tearaway

Twój idealny papierowy pomocnik

Aplikacja Tearaway Unfolded

Poznaj idealnego pomocnika każdego papierowego posłańca i towarzyszącego mu wszechpotężnego człowieka (czyli ciebie). Oto aplikacja Tearaway Unfolded:

  • Przy użyciu wirtualnej maty możesz stworzyć papierowe kształty, a następnie przesłać je do świata Tearaway Unfolded. Później możesz podjąć się wyzwań związanych z personalizacją, a nawet zapełnić niebo własnymi projektami.
  • Udekoruj papierowe krainy i postacie zdjęciami – swoimi, swojego kota, ulubionej lampy... lub czegokolwiek innego.
  • Sprawdź, co słychać u innych członków społeczności Tearaway z całego świata. No i nie zapomnij pochwalić się swoimi bohaterskimi dokonaniami...

Aby zacząć korzystać z dobrodziejstw aplikacji, podłącz swój system PS4 z PlayStation Vita poprzez aplikację Łącze PS4 i użyj funkcji drugiego ekranu. Możesz też pobrać PlayStation App na telefonie lub tablecie poprzez przyciski znajdujące się poniżej, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie, kiedy uruchomisz Tearaway Unfolded.

 


© 2019 M-point | All rights reserved | Created by 4 more Creative.