Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

229,00

Assassin’s Creed® Syndicate

Nowy
Ostatnie egzemplarze!

Assassin’s Creed® Syndicate

Ucisk musi się skończyć

Witajcie w nowej erze asasynów.

Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

                          

Gra PS4 Assassins Creed SyndicateGra PS4 Assassins Creed Syndicate

   

Przejmij kontrolę nad londyńskim półświatkiem

Narodziny współczesnej ery

Zabójczo groźne gangi, kryminalny półświatek i niesamowite wynalazki z epoki rewolucji przemysłowej… Witamy w Londynie roku 1868. To miejsce, które wyrwało się spod kontroli królów, cesarzy, polityków i religii. Tutaj rządzą pieniądze. A wraz z nimi pojawił się zapach korupcji.

Tylko ty i nowa rodzina asasynów możecie uratować Londyn przed tymi, którzy chcą się bogacić kosztem biedoty. Przeniknij do półświatka, zwiększ swoje wpływy i walcz o prawa ludu…

Zmień losy milionów ludzi, wcielając się w Jacoba Frye'a, młodego i nierozważnego asasyna, walczącego z systemem u boku swej siostry bliźniaczki, Evie. Uwalniaj zmuszane do niewolniczej pracy dzieci, wykradaj zasoby z wrogich statków i rób wszystko, by przywrócić sprawiedliwość na ulicach Londynu.

Zbadaj okolice Whitechapel i Westminsteru, unikaj wrogów, ukrywając się i używając wynalazków, takich jak wyrzutnia liny oraz wykorzystaj nową broń: kukri, kastet i miecz ukryty w lasce.

Przeprowadzając śmiałe najazdy oraz siejąc zniszczenie na okrętach parowych na Tamizie, wyglądaj sławnych postaci historycznych, takich jak Darwin, Dickens czy sama królowa Wiktoria.

Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

Assassin’s Creed® Syndicate

Napisz opinię

System płatności PayU umożliwia zakupy na raty w M-point.pl, a przypomina to tradycyjną pożyczkę bankową, z tą różnicą, że u nas jest to wygodniejsze.

Cała procedura odbywa się internetowo. Jest to tylko kilka kroków, a decyzja otrzymywana jest w ciągu zaledwie nawet 15 minut.

Wartość Twoich zakupów musi się mieścić w przedziale 300 zł – 20 000 zł.

Procedura:

Wybierasz swoje produkty -> Wybierasz sposób płatności PayU i ilość rat -> Wypełniasz wniosek i czekasz kilkanaście minut na decyzję. Następnie cieszysz się swoimi zakupami!

Nie odmawiaj sobie przyjemności. Kupuj szybko i bezpiecznie z ratami PayU i M-point:

  •  bez wizyty w banku;
  •  bez stania w kolejkach;
  •  bez poręczycieli;
  •  szybka decyzja kredytowa;
  •  zakup towarów z różnych branż.
W celu uzyskania informacji o dodatkowym ubezpieczeniu kliknij tutaj

© 2019 M-point | All rights reserved | Created by 4 more Creative.