Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

229,00

Assassin’s Creed® Syndicate

Nowy
Ostatnie egzemplarze!

Assassin’s Creed® Syndicate

Ucisk musi się skończyć

Witajcie w nowej erze asasynów.

Gra PS4 Assassins Creed Syndicate

                          

Gra PS4 Assassins Creed SyndicateGra PS4 Assassins Creed Syndicate

   

Przejmij kontrolę nad londyńskim półświatkiem

Narodziny współczesnej ery

Zabójczo groźne gangi, kryminalny półświatek i niesamowite wynalazki z epoki rewolucji przemysłowej… Witamy w Londynie roku 1868. To miejsce, które wyrwało się spod kontroli królów, cesarzy, polityków i religii. Tutaj rządzą pieniądze. A wraz z nimi pojawił się zapach korupcji.

Tylko ty i nowa rodzina asasynów możecie uratować Londyn przed tymi, którzy chcą się bogacić kosztem biedoty. Przeniknij do półświatka, zwiększ swoje wpływy i walcz o prawa ludu…

Zmień losy milionów ludzi, wcielając się w Jacoba Frye'a, młodego i nierozważnego asasyna, walczącego z systemem u boku swej siostry bliźniaczki, Evie. Uwalniaj zmuszane do niewolniczej pracy dzieci, wykradaj zasoby z wrogich statków i rób wszystko, by przywrócić sprawiedliwość na ulicach Londynu.

Zbadaj okolice Whitechapel i Westminsteru, unikaj wrogów, ukrywając się i używając wynalazków, takich jak wyrzutnia liny oraz wykorzystaj nową broń: kukri, kastet i miecz ukryty w lasce.

Przeprowadzając śmiałe najazdy oraz siejąc zniszczenie na okrętach parowych na Tamizie, wyglądaj sławnych postaci historycznych, takich jak Darwin, Dickens czy sama królowa Wiktoria.


© 2019 M-point | All rights reserved | Created by 4 more Creative.