-- free delivery --

For all orders over $300

Rosnąca popularność pracy zdalnej sprawia, że ​​coraz więcej osób potrzebuje ultraszybkiego Internetu. Na szczęście piąta generacja sieci komórkowych – 5G – szybko zyskuje na popularności. Został zaprojektowany, aby zrewolucjonizować łączność i naszą interakcję z technologią. Ale czy warto przejść na telefon komórkowy 5G?
W 2021 r. przeciętny mieszkaniec Europy lub Stanów Zjednoczonych spędzał przed ekranami 6 godzin i 59 minut każdego dnia. Niewątpliwie smartfony sprawiły, że świat jest na wyciągnięcie ręki. Aby nasze urządzenia były bezpieczne, używamy również koniuszków palców. Ale czy skanowanie odcisków palców jest tak bezpieczne, jak się nam się wydaje?
Niska cena oferowana w niektórych sklepach może wynikać z faktu, że telefon jest z dystrybucji europejskiej. Jest to jedna z wielu zalet, które warto poznać tuż przed zakupem.
Konkurs "O krok do przodu" - wykaż się kreatowynością i pokaż bądź opisz nam jak aktywnie spędzasz czas! Do wygrania atrakcyjna nagroda w postaci Xiaomi Mi band 6 NFC + dwa dodatkowe paski! Kliknij w artykuł i sprawdź szczegóły!
Ceny smartfonów z tzw średniej półki cenowej sygnowanych logo Oppo nie wymagają zbyt głębokiego sięgnięcia do portfeli przez rezydentów, pięknego kraju nad Wisłą. Artykuł ten jest lekki, każdy powinien go przeczytać w zaledwie max.- do 5 minut.
Czy smartfon od Sony jest lepszy od Samsunga lub iPhone'a?
Najlepsze słuchawki do biegania lub na rower